about
O firmie
Zakład produkcyjny "SARYARKA" zajmuje się produkcją rur i profili zimnogiętych zamkniętych i jest liderem w produkcji tego asortymentu na Białorusi! Być uznanym producentem sprzedającym swoim odbiorcom wyroby najwyższej jakości zgodnie z ich oczekiwaniami, dążenie do perfekcyjnej obsługi klienta oraz utrzymywanie na wysokim poziomie jakości usług świadczonych przy sprzedaży są głównymi założeniami, którymi kieruje się nasze przedsiębiorstwo.
— Sergey Potemkin, dyrektor

Witamy na stronie internetowej ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO "SARYARKA" - miejsce gdzie polaczono zespoł wysoko wykwalifikowanych specjalistów wraz z doskonałym wyposażeniem technicznym od czołowych producentów na światowym poziomie.

Połączenie mocy produkcyjnych oraz zespołu specjalistów pozwala otrzymywać dziś profile i rury o grubości ścianki od 1 mm do 3,5 mm w rozmiarach od 15*15 mm do 80 mm*40 mm, oraz średnicy rur okrągłych od 12 mm do 76 mm.

Rozwoj firmy, poprzez uzyskanie najlepszej jakości, zwiekszenie mocy produkcyjnej, zgrany zespol i wykorzystanie nowoczesnego sprzętu oraz technologii - jest celem strategicznym PRZEDSIĘBIORSTWA PRODUKCYJNEGO "SARYARKA".

Moce produkcyjne przedsiębiorstwa pozwalaja produkować tasme ktora jest uzywa do produkcji rur dla mebli, a także tworzyć specjalne profile na indywidualne zamówienie.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY "SARYARKA" jest wiodącym producentem i eksporterem profili i rur stalowych w Białoruśi.

Produkty pod marką naszej firmy z powodzeniem sa realizowane na rynkach WNP, jak i w krajach Unii Europejskiej. Jesteśmy dumni z naszych osiagnienc, nieustannie doskonaląc i chroniąc grono podobnie myślących i prawdziwych profesjonalistów ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO "SARYARKA"! “SARYARKA” - produkujemy rury stalowe najwyższej jakości!

Historia firmy

ZAKŁAD PRODUKCYJNY "SARYARKA" powstał w lutym 2014 roku, kiedy zarządem spółki zostały sformułowane kierunki działalności i podpisany pakiet odpowiednich dokumentów.

W marcu 2015 roku na terenie utworzonego ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO "SARYARKA" rozpoczęto montaż trzech linii do produkcji rur i profili zamkniętych, a także linie do cięcia taśmy.

Już w czerwcu 2015 roku wyprodukowana zostały rury własnej produkcji, zgodne ze standardem DIN EN 10219.

Ilość produkcji w ciągu pierwszego roku funkcjonowania wzrosła z trzystu do tysiąca ton gotowych produktów.

Pod koniec września 2015 roku produkcja zakładu "SARYARKA" została certyfikowana zgodnie z normą europejską DIN EN 10219, co pozwoliło w październiku 2015 roku rozpocząć pierwsze dostawy profili zamkniętych do Niemiec.

W 2016 roku geografia dostaw ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO "SARYARKA", rozprzestrzeniła się na rynki Polski, Łotwy, Estonii, Finlandii, Słowenii, stale są powiększana ilość klientów i w Białorusi.

Od pierwszych dni pracy zakładu, przywiązujemy duże znaczenie jakości produktu, co potwierdza obecność certyfikatów i innych dokumentów.

Każdy produkt naszego zakłady "SARYARKA" przechodzi wszystkie etapy kontroli jakości zgodnie z obowiązującymi normami. "SARYARKA" obecnie – jest jedynym producentem rur i profili zamkniętych w Mińsku, który zajmuje się eksportem. Stale zwiększającej się ilości i asortymencie produkowanych wyrobów. Produkcyjna zdolność zakładu nieustannie zwiększa się, dzięki doskonaleniu procesu technologicznego, wprowadzania nowoczesnych technologii i wyposażenia, oraz systematycznym podnoszeniu kwalifikacji zespołu specjalistów.